Založení obchodní společnosti s ručením omezeným i akciové společnosti

Založení obchodní společnosti s ručením omezeným i akciové společnosti

Nemáte čas na veškeré vyřizování? Potřebujete se věnovat vlastní práci nebo jen toužíte po tom, aby vám práci někdo usnadnil? V tom případě jste zde na správné adrese. Zařídíme za vás založení akciové společnosti nebo i společnosti s ručením omezeným.
žena v recepci.jpg

Toužíte po jednoduchosti? Nechcete se nadále zaobírat složitým vyřizováním a zdlouhavým papírováním? Založení společnosti se dá vyřídit velice snadno a rychle, o tom vás můžeme přesvědčit. Vše můžeme řešit na dálku. Postačí nám k tomu pouze jedna jediná osobní schůzka v sídle vaší společnosti.

  • Pro založení s.r.o. na dálku použijte náš formulář pro založení s.r.o. nebo nás kontaktujte na bezplatné telefonní lince 800 010 111.
  • Pro založení a.s. použijte kontaktní formulář nebo nás kontaktujte na bezplatné telefonní lince 800 010 111.

Vyřídíme za vás založení s.r.o. i a.s.

Jestliže potřebujete založit společnost s ručením omezeným nebo akciovou společnost, musíte už teď mít plnou hlavu starostí. Jak se jich snadno zbavit? Na tuto otázku vám odpoví naše služby. Založení firmy pro nás není vůbec složité, protože už nazpaměť známe veškeré postupy a principy, proto je to pro nás daleko jednodušší než například pro vás, kteří zakládáte firmu poprvé.

Výhody podnikání přes s.r.o.

1) Společnost s ručením omezeným je kapitálová společnost. Majetek společnosti je oddělen od osobního majetku. Jakmile tedy založíte společnost s ručením omezeným, tak i v případě, že se vám nebude dařit, tak nepřijdete o svůj vlastní movitý či nemovitý majetek. Na ten se právo vlastníků nevztahuje.
káva v kanceláři.jpg

2) Další výhodou je účast v různých výběrových řízeních, kam se běžní podnikatelé nemohou přihlásit. Výhoda založení společnosti s.r.o. nebo a.s. tak spočívá v tom, že se budete moci dostat i tam, kam jste doposud měli odepřený přístup.

3) Minimální základní kapitál je pouze 1Kč. Nepotřebujete mít miliony, abyste založili společnost s ručením omezeným.

4) Podnikání přes s.r.o., je také daňově výhodnější, než je tomu například při podnikání fyzické osoby.

Comments on this post

0 Comments