Pečujme o sebe 

Pečujme o sebe 

Nejvíce se toho asi napsalo o vlasech. Proč? To není složité uhodnout, protože jsou nejvíce na očích a je to vlastně to, čeho si většinou všimneme u druhého člověka. Samozřejmě že více u žen, což je pochopitelné. Každé se líbí jiný účes, každá chce být jedinečná. Nic proti tomu, když se jí to líbí, ale střih na ježka u ženy je něco dosti solidně odporného, tedy pro mne. Ale jak píši výše jinou formou, proti gustu žádný dišputát.

miska s olejem

Bohužel vlasy také těmi všemi chemickými úpravami ztrácejí na síle, pevnosti a pružnosti. A nemusí to být jen chemií. I když má asi největší podíl. Pokud chce žena mít vlasy v pondělí zelené a ve středu modré, musí nutně počítat s následky. A na ty je třeba ihned reagovat. Co nejrychleji a co nejdříve.

Jak se takové vlasy zachraňují? A jak je vůbec udržet v co nejlepší formě? Zcela nezištně vám poradím.

Kokosový olej do vlasů je již známá věc a pokud jste o ní neslyšeli, můžete si tom přečíst na zvýrazněném odkazu na web. Zde se dočtete pár zajímavostí, ale hlavně si jej zde můžete ihned zakoupit a nemusíte jej po čertech ďáblech pracně shánět.

Mimochodem, olej působí příznivě na pokožku, ze které vlasy rostou, a nejen na ni. Má obrovskou spoustu dalších výhod. Když vám třeba trocha zbude, namočte do něj zubní kartáček a vyčistěte si tím chrup. Asi po týdnu (u každého jinak) poznáte, že vaše zuby jsou světlejší a rozhodně jste si nepoškodili sklovinu jako s některými zubními pastami, které slibují zázraky.

kokos

No, ale zpět k vlasům. S nimi samotnými toho moc neuděláte. Nejdůležitější je to, kde začínají růst, tedy vlasové kořínky a kůže na hlavě samotná. Když se tedy píše péče o vlasy, mělo by být přesněji o vlasová lůžka a kůži, a právě těm kokosový olej prospívá jako málo co. Použití je přitom náramně jednoduché, prostě se do pokožky na hlavě vetře. Vlastně se při tom dělá i masáž hlavy, a to prospívá kůži, která bude lépe dýchat. Tak to zkuste a uvidíte.

Comments on this post

0 Comments