Motorový člun

Motorový člun

Pokud milujete lov, zvěř, vodu a řadíte se mezi vášnivé rybáře, víte, že bez potřebného vybavení to nejde. K rybolovu je zapotřebí nejen ohebný prut, kvalitní vlasec a dobrá návnada, ale i člun. Takový, kterým se dostanete na nejlepší místo pro chytání ryb co nejrychleji. Ano jsou ty jednodušší, které jsou poháněny lidskou silou. Tedy vámi. Ale co si trochu v životě odpočinout a nechat se na člunu odvézt. Pořiďte se motorový člun.Lodní motor může být benzínový nebo elektrický. Vyberte si ten pravý od tahoun.cz.

pocit souvislosti

Na uvedených stránkách naleznete širokou nabídku lodních motorů. A nejen těch. S výběrem vám poradí odborník, pokud si nevíte rady a netroufáte si. Nabízené motory jsou vysoce kvalitní , spolehlivé a za velmi příznivé ceny. V sortimentu jsou produkty zkušených výrobců z oboru. U výběru motoru mějte na paměti hlavně velikost a váhu vašeho člunu.

V nabídce naleznete:

Trakční baterie– Baterie vhodné k vybíjení do 80% hodnoty. Mají dlouhou životnost a jsou dobré tam, kde je potřeba stejnosměrný proud.
Elektrické motory – Tyto motory fungují na principu vrtule poháněné baterií. Na vrtuli je vyvíjen rozdílný tah a udává se v librách. Tyto údaje jsou pak důležité při umístění motoru na váš člun. Je potřeba je dát na co nejlepší místo, aby byla dosažena nejvyšší možná rychlost. Vrtule nesmí stoupnout nad hladinu a osa otáčení musí být totožná s pohybem lodi. K pohonu vám stačí baterie. Její výdrž lze určit výpočtem. U každého motoru je vypsána míry spotřeby energie v Ampérech. Těmi vydělíme velikost baterie udávané v Ampérhodinách. Např. 1000 Ah / 25 A = 4 hodiny.

tradiční odpoledne

Benzínové motory – Mají malou velikost a lze je odvést třeba v kufru auta, kdekoliv budete potřebovat. Pro svou spolehlivost jsou vhodné nejen k plavení po jezeře, rybníce či řece, ale v pohodě zvládnou i cestu na moře. Na zařízení je vyobrazena kontrolka tlaku oleje. Elektrické zapalování zajistí stabilní výkon.

V produktové nabídce jsou dále nabíječky, náhradní vrtule či příďový motor nebo gps doplněk.

Comments on this post

0 Comments