Když se chytástáte k moři

Když se chytástáte k moři

Je celá řada lidí, pro které by bylo nemyslitelné nejet na dovolenou k moři. Přitom jejich preference co se týče destinace jsou již řadu let neměnné. Většina Čechů má rozhodně velkou slabinu pro Dalmácii. Chorvatsko je jejich pravidelným dovolenkovým cílem. Pro některé lidi je tato lokalita nepředstavitelná, protože je to pro ně prostě takové prázdninové klišé a někdo si zase dovolenou bez Jaderského moře, kterému nespisovně říkáme Jadran, nedokáže představit. Jsou lidé, kteří mají zdánlivě prosté prázdninové touhy. Strávit pohodičku u moře, které e pro nás nejdostupnější. Jednou z nesporných výhod Chorvatska je jazyková příbuznost. S Chorvaty se prostě vždy nějak domluvíme. Jsou to přece Slované jako my, pocházíme všichni ze společné pravlasti, i když sami o její minulosti v podstatě nic nevíme, protože chybí prameny.

mořské vlny

Bez cestovní kanceláře či agentury

Někteří lidé už ani necestují s cestovními kancelářemi či agenturami, protože si dávno našli blízké známé a pronajímají si apartmány na vlastní pěst. Je to mnohem příjemnější cestovat po vlastní ose.

Chytáte se na dovolenou k moři?

Pokud se chystáte na dovolenou k moři, určitě přemýšlíte, jak to bude s dopravou. Je mnoho lidí, kteří se už nemohou dočkat, až nasednou do auta a celou cestu zvládnou na jeden zátah. Pro celou řadu lidí je ale cestování autem spíše dyskomfort. Nemluvě o tom, že jsou lidé, kteří nemají řidičský průkaz, nebo se necítí na takovou dlouhou cestu, nebo prostě nemají k dispozici auto.
vlny na pláži

Samozřejmě, že situace má své řešení. Můžete využít autobusové dopravy, která dováží turisty na Jadran již patnáct let. Dlouhodobá tradice, na kterou se můžete spolehnout. Vysoký komfort, který Vás v žádném případě nezklame, taková je prostě realita. Proto si rezervujte svou cestu včas.

Comments on this post

0 Comments