Dětský zážitkový areál

Dětský zážitkový areál

Co je lepšího než dětský úsměv? Jestliže jste rodič, pak víte, že je to přesně to, co chcete vídat každý den. Dětský úsměv je zkrátka to nejcennější na světě.
slon na kolotoči.jpg

ü Prarodiče mají vstup zdarma. Využijte této příležitosti a vytvořte dětem nezapomenutelný zážitek v našem zábavním parku.

Mnoho z nás se ptá, kde najít tu správnou alternativu pro děti. Čím je pobavit a co jim vymyslet? Hledáte také zábavu pro děti v Praze? Pak vyzkoušejte tuto jedinečnou možnost! Zábavní park! Co všechno zde můžete nalézt? Je toho opravdu mnoho:
šklebící se dívka.jpg

Ø šlapadly, paintball s luky a šípy, můžete si s dětmi vyzkoušet jízdu na segway, ochladit se v relaxační zóně s vodními prvky, nechybí ani možnosti občerstvení či připojení k WiFi

Ø mezi další se řadí skákací atrakce, trampolíny, opičí dráhy, odrážedla, obří skládačky, kuličkové, závodní a překážkové dráhy a mnoho dalšího.
kluk s kšiltovkou.jpg

Výlet s rodinou nebo se školou

Zážitek, na který jen tak nezapomenou, i těmito slovy by se dal popsat duhový park. Děti baví skákaní, dovádění a sranda. Rády se smějí a mají tolik energie, že je potřeba ji někde nechat vyřádit a právě zde to moc dobře víme, a proto jsme pro děti přichystali mnoho zajímavých variant, kde se mohou vydovádět. Skvělý výlet pro celou rodinu. Tento park se dá využít i jako výlet pro školy a školky. Každý si zde najde oblíbenou hračku, se kterou se náramně pobaví. Vytvořili jsme prostředí, ve kterém se naše ratolesti cítí dobře, bezpečně a navíc se zde mohou pořádně vyřádit.

Vhodné pro všechny děti všech věkových kategorií. Říkáte si, jak je to možné? Protože jsme pro vás připravili nesčetně sportovních disciplín různé obtížnosti. Proto si zde zahrají jak děti z mateřských školek, tak také malí školáci a soupeřit o vítězství mezi sebou mohou i žáci druhého stupně. Celým parkem vás budou provázet naši usměvaví a pohodoví animátoři, kteří nezkazí žádnou legraci, ba právě naopak dávají tomu všemu ještě větší šťávu. Samozřejmě také po očku dohlíží na všechny ty ratolesti, aby Anička netahala Zuzanku za copánky a aby Toníček neplival po Lukáškovi. Jejich úkolem je, aby se děti bavily a užily si spoustu srandy a soutěžení a to bez starostí.

ü Nenuďte se doma a neseďte pořád u těch počítačů, tabletů a mobilů. Vždyť sranda a akce je super! O zábavu je zde postaráno na celý den!

Comments on this post

0 Comments